Ubytování

 

 

Nabízíme 3 čtyřlůžkové pokoje se společnou koupelnou + 1 samostatným sprchovým koutem v přízemí penzionu. Cena za lůžko 500 Kč, děti do 3 let zdarma. V ceně je rybářská povolenka.

Dále nabízíme možnost ubytování v apartmánu s vlastní kuchyní a soc. zařízením. Cena za aparmán je 2900 Kč. V ceně je rybářská povolenka.

Je zakázán vstup domácích mazlíčků na pokoje.

Vaše úlovky

Restaurace

 Pokud vám po namáhavém rybaření vyhladoví, můžete zde také navštívit i venkovní kiosek, který se nachází v areálu rybářského revíru. Posedíte v krásné přírodě, nadýcháte se svěžího vzduchu a pochutnáte si na dobrém jídle. 

Nabízíme Vám mnoho alkoholických i nealkoholických nápojů, horké nápoje. Pokud Vás zastihne při rybaření hlad, lze si objednat z široké nabídky občerstvení.

V případě nepříznivého počasí lze též posedět v prosklených altánech nebo přímo v naší restauraci.

 

Kontakty

Pro bližší informace volejte na 777 788 161, nebo email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Pro rybolov není nutná rezervace, díky velké kapacitě areálu. Rezervace pouze v případě větších firemních akcí.

Kde nás najdete:

Adresa:
Lázně Bohaneč 855

GPS souřadnice

Google maps (50.067407, 15.669088)
Seznam mapy (50°4'2.737"N, 15°40'8.803"E)

Kudy k nám:

Řiďte se podle oranžových cedulí ve tvaru ryby, pod kterou je nápis - ČERSTVÝ PSTRUH NA GRILU. Cedule jsou rozmístěny ze všech směrů při vjezdu do Lázní Bohdaneč.

Cesta autem z Pardubic
Směrem na Lázně Bohdaneč, na kruhovém objezdu vlevo (3. odbočka), dále po silnici 333 směrem Živanice. Po 800 m zahnout do leva, směr Černá u Bohdanče a po 200 m jste v cíli.

Cesta autem z Prahy
Po dálnici D11 směr Hradec Králové, sjet na exitu 68 směrem na Lázně Bohdaneč. Na kruhovém objezdu vpravo (1. odbočka), dále po silnici 333 směrem Živanice. Po 800 m zahnout do leva, směr Černá u Bohdanče a po 200 m jste v cíli.

 

Dětské hřiště

 Samozřejmě jako každé rodinné centrum, i tady naleznete dětský koutek s různými prolézačkami, skluzavkami, a houpačkami. Takže i ti nejmenší, kteří neudrží prut v ruce mají o zábavu postaráno. Děti si mohou vyzkoušet různé aktivity, které pomáhají k jejich rozvoji. Program je zde také velmi pestrý a pro děti velmi atraktivní.

Další informace